Православні активісти з Новосибірська звернулися до очільника Першого каналу Костянтина Ернста з вимогою звільнити Сергія Шнурова, який у вересні спільно з Софіко Шеварднадзе почав вести програму "Про любов".

Своє обурення з приводу появи епатажного фронтмена рок-групи "Ленінград" вони також висловили у листах в Генпрокуратуру, міністрів МВС, освіти та культури, пише Wday.

Зокрема, звертаючись до Ернста, активісти порадили йому бути більш прискіпливим під час відбору співробітників та гостей і "не забувати, що телебачення має бути провідником державної культурної політики".

Повідомляється, що новосибірські борці за моральність виступи скандальної групи, солістом якої є Шнуров, вважають легалізацією лихослів'я, пропагандою куріння та вживання алкоголю.

Виступали вони і за заборону концертів гурту, проте, за їхніми словами, на звернення ніхто не відреагував, а група за останні три місяці дала понад десять концертів у різних регіонах Росії.

Читайте також: Сергій Шнуров занурився в інший вимір (ВІДЕО)

2 серпня мировий суд Новосибірськ оштрафував організатора гастролей "Ленінграда", а раніше штраф виписали й самому Шнурову. Тепер активісти налаштовані ще рішучіше і хочуть притягнути його до відповідальності.

Цікаво, що одним з ініціаторів звернень виступив новосибірський громадський діяч, голова новосибірського відділення руху "Народний собор" Юрій Задоя. Він уже прославився тим, що відправив у психлікарню власного сина через "розбіжності у світогляді".

Натомість, як писав "Знай.ua", сам Шнуров заявив, що продовжить виконувати свої лайливі пісні.