Швейцарські вчені винайшли дрон, який може самостійно пересуватися лісовими стежками на рівні людського зросту. Такою інформацією поділилися N+1.

Нейромережа, яка керує польотом безпілотника, зчитує зображення з камери 10 разів за секунду. Це допомагає перевірити подальший напрямок, щоб не збитися зі шляху.

Квадрокоптер прискорюється автоматично, якщо дорога знаходиться прямо по курсу. На поворотах дрон гальмує та повертає до тих пір, поки шлях знову не буде по центру зображення.

Для перевірки нейромережі вчені використали 20 тисяч фотографій експериментальної стежки, а пізніше перевірили працездатність алгоритму на зображеннях з інших лісових доріжок. В ході досліджень з'ясувалося, що ефективність розпізнавання напрямків шляху по фото практично ідентична людській.

На думку дослідників, така система буде дуже корисна в майбутньому. З її допомогою з легкістю можна буде знайти людину, яка заблукала в лісі.

Читайте також: BMW впроваджує систему управління жестами

Нагадуємо, вже кілька разів в мережі з'явилися чутки про те, що Xiaomi мають намір вийти в сегмент дронів. Тепер цю інформацію можна приймати за очевидне підтвердження цих планів. У мережі з'явилися зображення дрона, над яким працює компанія Xiaomi. Також з'явилася інформація, що квадрокоптером можна буде управляти за допомогою браслета Mi Band.