У неділю вдень, 19 лютого, близько 15:00 у центрі Одеси чоловік намагався покінчити життя самогубством.

Про це повідомив портал "Первый городской".

Читайте також: В Рівненській області дівчини через сварку з хлопцем скоїла самогубство

Згідно з інформацією, одесит хотів викинутися з вікна четвертого поверху. На щастя, сусіди викликали на місце події поліцейських, які встигли затягнути суїцидника всередину будівлі.

За попередніми даними, причиною такого вчинку є сварка з дружиною. Чоловікові надали психологів.

Популярні новини зараз
З українців стягнуть "квартирний" податок: кому і які суми нарахують Мобілізація жінок: українкам пояснили, чому їх вносять до "Оберігу" Теплом насолодимося недовго: Україну знову накриють заморозки ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

На місці події працювали медики швидкої допомоги.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Рівненській області дівчина через проблеми з хлопцем наклала на себе руки. Як виявилося, суїцидниця вже не вперше намагалася покінчити життя самогобством. Раніше вона перерізала вени, але тоді її вдалося врятувати.