Скандальне відео переселенки з Луганської області викликало хвилю обурення користувачів у соцмережах.

Відповідний ролик опубліковано на YouTube.

Його виклали в мережу українські журналісти. Дівчину звинувачують у жорстокому поводженні з тваринами, з приводу її фотографії в центрі Києва зі значками так званої "Новоросії".

На відео видно, як у неї питають, що означають її фотографії з символікою так званих ДНР і ЛНР, на що вона відповіла, що це були жарти.

За словами журналістів, дівчину звуть Любов Таропіна, їй вісімнадцять років, вона мешкає зараз в Луцьку і вчиться в Волинському коледжі Національного університету харчових технологій.

Популярні новини зараз
1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Звільнення з армії під час мобілізації: можуть відпустити 8 категорій чоловіків Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати Заміна карток ПриватБанку: кому терміново потрібно у відділення
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчителі Запорізької області відверто симпатизують Путіну і Сталіну, та підписані на "Антимайдан".