Політологи наголошують, що вбачають у законі про декомунізацію спробу створення ілюзії життя по-новому.

З цього приводу нещодавно висловився Андрій Золотарьов.

"Декомунізаторам набагато легше змінювати таблички, валити пам'ятники, скасовувати свята, ніж знизити безробіття, реформувати пенсійну систему. Даний законопроект не має нічого спільного з дійсністю Люди не стільки відправляються на масовку, скільки йдуть на городи садити картоплю, відпочивати. Вони зачепили святе", - прокоментував Золотарьов.

Читайте також: Нардепи пропонують скасувати вихідний 9 травня

На його думку, для влади це обернеться серйозним падінням репутації. Якщо поваленого Леніна люди не помітять, то відміна вихідних які люди вважають законною невеликою відпусткою, може негативно позначитися на рейтингу влади..

Популярні новини зараз
Нова Пошта призупиняє обробку посилок: з Temu та Аліекспрес товарів не дочекаєтесь Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Відключення світла стануть ще суворішими: чому посилять графіки Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів
Показати ще

Політолог Євгеній Філіндаш вважає , що влада в такий спосіб намагається переписати історію, як інформують "Вести".

"Сучасна влада намагається переписати історію, котра не вкладається в рамки націоналістичного трактування історії України. Відмова від 9 травня заглибить розкол у суспільстві, ненависть у мільйонів, для котрих це велике свято. Для таких людей 8 травня – День пам'яті і примирення – не стане їх святом, вони його не приймуть своїм і будуть як і раніше виходити на вулиці 9 травня", - вважає Філіндаш.

Нагадаємо, що 23 травня група нардепів зареєструвала законопроект "Про день пам'яті і примирення" № 2463.