Сьогодні, 5 серпня невідомі молоді люди забралися на верхню точку металевої конструкції недобудованого Подільського моста.
"Не дивлячись на смертельну небезпеку, кожен день молоді люди гуляють по недобудованому Подільському мосту. Наступний смертельний ляпас об асфальт - всього лише справа часу .... ", - повідомляє dtp.kiev.ua

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", два підлітка впали з недобудованого Подільського моста і отримали травми.
Один з постраждалих, 14-річний хлопець отримав незначні пошкодження - забої вух і брів. Підлітка доставили в травмпункт. Його одноліток постраждав більше. Хлопець потрапив до лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, пошкодженнями зв'язок і колінного суглоба, саден на обличчі.

Читайте також: На будівництво Подільського моста в Києві не вистачає 4 млрд грн

За відомостями, наданими лікарями за минулі два роки з Подільського моста зістрибнули десять чоловік, один з яких загинув.
Нагадаємо, будівництво Подільського моста почалося ще в 1993 році, але в зв'язку з відсутністю коштів припинилося, після чого в 2003 році його знову відновили. На недобудованому мосту трапляється багато нещасних випадків. А 25 вересня минулого року з Подільського моста впав підліток і загинув.