Волонтери шукають господаря для львівського собаки, який втратив усі кінцівки. Їх йому, найімовірніше, відтяли люди. Зараз Філософ (Філ) – така нова кличка тварини – вчиться ходити на унікальних протезах, якій йому виготовили у Польщі, - повідомляє zaxid.net

Поки хазяїн для Філа не знайшовся, волонтери, що опікуються собакою, запрошують усіх небайдужих допомогти. Потрібні не стільки гроші, скільки вільний час та увага – собаку треба вчити ходити, з ним потрібно гуляти і бавитись, щоб у тварини зміцнювались м'язи.

"У нього були відрубані лапи, весь у вошах, не міг навіть почухатись. У нього стирчали кістки, він на них спирався і навіть намагався йти", – розповіла директор притулку для тварин "Милосердя" Наталія Кузнецова.

З неймовірною тягою до життя Філософ доповз до дачних кооперативів і небайдужі люди передали його зоозахисникам, а ті вже привели собаку у львівську клініку.

"Стан був дуже поганий, лапки постійно кровились, на початках гоїлись дуже погано", – розповіла лікар-ветеринар Лілія Пушкар.

Популярні новини зараз
Сюрприз перед святами: кому підвищать пенсії у грудні Графіки відключень взимку: енергетики пояснили, чи відчуємо полегшення Українці, готуйтесь і не чекайте до ночі: коли точно вимкнуть світло і як не залишитися без зарядки та чаю Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат
Показати ще

Зоозахисники вирішили написати до Польщі, де роблять собачі протези. Волонтери двох країн створили цілий рух, щоб допомогти собаці, зрештою, таки зібрали гроші.

Зараз найскладніше – позаду. Але Філу потрібен люблячий господар.

Охочих стати господарем для Філософа просять зголошуватися за телефоном (063) 477-26-47.