Користувачі соцмереж відреагували на повідомлення організаторів торгової блокади окупованих регіонів Донбасу про нібито штурм їх блокпоста, який розташований в Бахмуті Донецької області.

Активісти розповіли, що їх намагалися силою розігнати і навіть планували залучити спецназ. Через це вони підтягнули підкріплення - волонтерів і військових. Але поліція спростувала інформацію про підготовку штурму.

Читайте також: Блокада на Донбасі: невідомі розібрали рейки

Правоохоронці розповіли, що їм надійшла інформація від представників Донецької залізниці, що учасники блокади відмовляються повернути відібраний тепловоз. По нього прийшов машиніст в супроводі поліцейського, але забрати його не вдалося.

Думки користувачів соцмереж розділилися. Частина з них запропонувала "розігнати по домівках" організаторів блокади окупованих територій. Інші користувачі підтримують активістів і вважають, що необхідно досягти консенсусу в цьому питанні.

Популярні новини зараз
Українських біженців повертають на батьківщину: кому доведеться приїхати додому Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, організатори блокади Донбасу заявили, що поліцейський спецназ готується до штурму їхнього блокпоста.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ