Софія Ротару завжди говорила, що найбільшою втіхою для неї є її родина. Після смерті чоловіка Анатолія Євдокименко у жовтні 2002 року співачка присвятила всю себе онукам, яких їх подарували син Руслан та невістка Світлана.

У своєму Instagram Софія Михайлівна із задоволенням публікує фотографії уже практично дорослих Анатолія та Софії. Нову світлину, на якій зображені брат із сестрою, співачка підписала лаконічно, але душевно: "Кохані".

Читайте також: Скромна Ротару: як народна артистка України день народження святкувала

Анатолій, старший онук Ротару, закінчив престижний британський коледж, але не пішов у бізнес, а поїхав навчатися на відділення fashion-фотографії лондонського Центрального коледжу мистецтва і дизайну імені Святого Мартіна. Зараз фотографування стало його основним заняттям.

Софія ж будує свою кар'єру у модельному бізнесі. Вона часто з'являється на сторінках модних глянцевих журналів та провідних модних показах українських дизайнерів.

Популярні новини зараз

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно Софія Ротару показала у соціальній мережі свій ідеальний відпочинок.