У зв'язку з проведенням в Києві 6 серпня футбольного матчу "Динамо" - "Дніпро", курсуватимуть додаткові потяги і можливі обмеження на вхід до деяких станції метро.​

"Для якісного обслуговування збільшення пасажиропотоку, в графіку руху метрополітену передбачені додаткові поїзди після закінчення гри" - повідомили в прес-службі КМДА.

Читайте також: Від завтра столичне метро буде ходити частіше

КП "Київський метрополітен" в свою чергу, попереджають, що для рівномірного вивезення людей із станцій, можуть бути деякі обмеження на вхід на станціях "Олімпійська", "Палац спорту" та "Площа Льва Толстого".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", з 1 вересня в зв'язку з зростанням пасажиропотоку на всіх лініях метрополітену Києва збільшать кількість потягів і, відповідно, зменшать інтервал руху.

Популярні новини зараз
Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго "Рачки – твій соціальний ліфт": скандальну чиновницю ДПСУ поперли з держслужби Як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий аспект Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Так, на Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 поїзди метро за добу, на Куренівсько-Червоноармійській - 44 і 74 поїзди метро - на Сирецько-Печерській лінії.
Також на Святошинсько-Броварській лінії вводяться "засилочні" поїзди. Вранці в робочі дні п'ять поїздів зі станції метро "Лісова" (8:09, 8:15, 8:21, 8:27 і 8:34) будуть відправлятися без пасажирів. Посадка пасажирів буде здійснюватися зі станції метро "Чернігівська". Ці заходи спрямовані на те, щоб розвантажити станції метро "Чернігівська", "Дарниця" і "Лівобережна".