Олігархічні клани України сформувалися ще в 1998 році, більше того - корупція у Верховній Раді дійсно є, але помітна вона, не тому, що її там більше, ніж в інших органах державного управління та контролю, а тому, що парламент є найбільш відкритою структурою. Про це в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" заявив нардеп Віктор Чумак.

Відповідаючи на коментар журналіста про те, що всі "схеми" в країні проходять через лобіювання в Раді, Чумак зазначив наступне: "Десь ви праві, а десь - ні. Так говорять про ВР, так як вона найбільш публічна, відкрита. Ви ж не бачите, що робиться в АП, Кабміні?".

Читайте також: Справу Віталія Касько назвали атестацією Луценко

"Те, що ви говорите, стосується певних груп, які сформувалися в Україні протягом 25 років. Якщо бути точним, приблизно з 1998 по сьогоднішній рік, коли сформувалася ця система - олігархічна клептократія. І ці групи представлені в ВР", - продовжив політик .

У той же час, за його словами, говорити, що вся Верховна Рада "наскрізь" корумпована - неправильно: "На сьогоднішній день в ВР набагато більше людей, які абсолютно по-іншому мислять, по-іншому бачать майбутнє, ніж тих, які були в попередньому скликанні".

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще