Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт проти колишнього міністра юстиції часів Януковича Олександра Лавриновича.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ. Суд розгляне обвинувальний акт щодо Лавриновича, його заступника та директора департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності міністерства. Їх підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму в 8,5 мільйонів гривень.

Гроші вони витратили на послуги американської юридичної фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLР and Affiliates. Так прикривали необхідністю отримання правової допомоги при підготовці до розгляду справи "Тимошенко проти України" в Європейському суді з прав людини. Фактично ж вони намагалися приховувати порушення судового розгляду.

Розглядатиме обвинувальний акт проти Лавриновича Шевченківській районний суд Києва. Якщо вину доведуть, то фігурантам справи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, президент Петро Порошенко запустив судову реформу в Україні.

Популярні новини зараз
Мобілізація після 50 років: ким зацікавиться ТЦК у червні Перехід на 230 вольт: що буде зі старою проводкою та побутовою технікою Мобілізованих масово знімають з військового обліку: у "Резерв+" з'явились загадкові статуси У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Показати ще