Президент клубу Вардан Ісраелян розповів, що головний тренер дніпродзержинської футбольної команди "Сталь" Ерік ван дер Меєр звільнився. Про це повідомляє ukrainefootball.net.

49-річний Ван дер Меєр звільнився "за сімейними обставинами", а продовжить підготовку команди до наступного матчу, його асистент Якоб Гал.

Читайте також: Я повертаюся у великий футбол - Шевченко

Ісраелян повідомив, що Ван дер Меєр попросив відпустити його.
Після чого, вони поговорили з ним і вирішили розірвати контракт.
Президент клубу запевняє, що нічого екстраординарного не відбувалося, що це нормальний, робочий процес.
"Ми подякували йому за роботу, потиснули руки і попрощалися. Так потрібно людині, у нього проблеми з сім'єю", - пояснив Ісраелян.

Нагадаємо, що в січні 2016 року Ван дер Меєр став головним тренером дніпродзержинської "Сталі", куди його запросив новий президент клубу Вардан Ісраелян, знайомий з нідерландським фахівцем по спільній роботі в "Металурзі". Контракт був розрахований на 1,5 роки.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" путін ховав від народу ще одну свою дачу: кожен сантиметр просякнуто розкішшю "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще