В столиці колишніх очільників Печерської ДПІ звинувачують у незаконному привласненні майже 600 мільйонів гривень з бюджету Києва. Про це заявили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України. Повідомляється, що працівники Печерської ДПІ "сприяли" фіктивним організаціям відшкодовувати податок на додану вартість без будь-яких на це причин. Про це пише видання nv.ua.

Протягом 2012 року "умільці" з Печерської податкової "навідшкодовували" за підставними фірмами ПДВ на загальну суму 616 000 000, 00 гривень. Уcі задіяні в оборудці податківці були співробітниками ДПІ у 2012 році та перебували на керівних посадах, займаючи посади начальника Печерської ДПІ та його першого заступника. Також до розкрадань були причетні і керівники двох відділів ДПІ по співпраці із юридичними особами.

Читати також: Отримувачів субсидій почнуть перевіряти з понеділка

За фактом розкрадання бюджетних коштів, ГПУ вже розпочала кримінальну справу. Колишнього керівника Печерської ДПІ та його заступника тримають під домашнім арештом. Відомо, що податківців очікує ув'язнення на терміном 7 - 12 років без права в подальшому обіймати керівні посади. Також у них конфіскують все майно.