На місці скандальної забудови в столиці, попри демонтаж незаконної будівлі, зведено новий паркан. Забудовник встановив його на вулиці Гончара, 17-23 у буферній зоні Софійського собору. Про це стало відомо з повідомлення активіста Ірина Никифорова на її сторінці в мережі Facebook, інформує "КиевВласть".

"По-моєму, забудовники з Гончара кидають виклик київської влади: сьогодні вони знову поставили паркан", - написала вона.

Читайте також: Вантажівкам заборонили їздити вдень по Києву

Нагадаємо, забудовником скандального ділянки є "Інвестиційно-будівельна група", яка будує житловий комплекс Fresco Sofia. Паркан навколо будівництва на вулиці Гончара, 17-23 у буферній зоні Софійського собору був знесений 20 червня.

Раніше забудовник під тиском міської влади призупинив скандальне будівництво на вулиці Гончара, 17-23. В квітні Київрада створила Тимчасову контрольну комісію, яка повинна досліджувати законність цього будівництва. У зв'язку з початком роботи ВКК, забудовник припинив будь-які роботи на об'єкті.

Популярні новини зараз

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Показати ще

Конфлікт виник тому, що, згідно з вимогами ЮНЕСКО, висота будинку, що будується не повинна перевищувати 27 метрів, тоді як забудовник "підняв планку" до 32 метрів і збирався нарощувати ще. Через таких дій заповідник може втратити статус об'єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.