Господарський суд Києва 25 травня підтримав апеляційну заяву столичного метрополітену та скасував заборону на використання 100 лізингових вагонів. Їх придбали за договором з компанією "Укррослізинг".

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагинський зазначив, що метрополітен подав зустрічний позов, де вимагав переглянути пункти договору та розмір заборгованості

"Це перемога в інтересах киян і наше підприємство за підтримки міської влади продовжуватиме вирішувати ситуацію в правовому полі", - наголосив керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Читайте також: Київські трамваї змінять маршрут

Безперебійне функціонування метрополітену дуже важливе для мешканців столиці й допустити транспортного колапсу в Києві не можна. Тому столичний метрополітен розраховує на підтримку депутатського корпусу Київради.

Популярні новини зараз
Від 3000 до 6000 гривень у вас у кишені, якщо знайшли ці монети: у чому їхня особливість Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Нагадаємо, що у 2009 році київська підземка уклала договір з компанією "Укррослізинг". Вона мала поставити 100 вагонів для потреб метро. Попереднє керівництво підписало з компанією додаткові угоди, що призвело до зростання заборгованості. Сума позовної заяви сягнула 1 959 466 447,88 грн.