Господарський суд Києва 25 травня підтримав апеляційну заяву столичного метрополітену та скасував заборону на використання 100 лізингових вагонів. Їх придбали за договором з компанією "Укррослізинг".

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагинський зазначив, що метрополітен подав зустрічний позов, де вимагав переглянути пункти договору та розмір заборгованості

"Це перемога в інтересах киян і наше підприємство за підтримки міської влади продовжуватиме вирішувати ситуацію в правовому полі", - наголосив керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Читайте також: Київські трамваї змінять маршрут

Безперебійне функціонування метрополітену дуже важливе для мешканців столиці й допустити транспортного колапсу в Києві не можна. Тому столичний метрополітен розраховує на підтримку депутатського корпусу Київради.

Популярні новини зараз

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Нагадаємо, що у 2009 році київська підземка уклала договір з компанією "Укррослізинг". Вона мала поставити 100 вагонів для потреб метро. Попереднє керівництво підписало з компанією додаткові угоди, що призвело до зростання заборгованості. Сума позовної заяви сягнула 1 959 466 447,88 грн.