Господарський суд Києва 25 травня підтримав апеляційну заяву столичного метрополітену та скасував заборону на використання 100 лізингових вагонів. Їх придбали за договором з компанією "Укррослізинг".

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. Керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагинський зазначив, що метрополітен подав зустрічний позов, де вимагав переглянути пункти договору та розмір заборгованості

"Це перемога в інтересах киян і наше підприємство за підтримки міської влади продовжуватиме вирішувати ситуацію в правовому полі", - наголосив керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Читайте також: Київські трамваї змінять маршрут

Безперебійне функціонування метрополітену дуже важливе для мешканців столиці й допустити транспортного колапсу в Києві не можна. Тому столичний метрополітен розраховує на підтримку депутатського корпусу Київради.

Популярні новини зараз
Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Нагадаємо, що у 2009 році київська підземка уклала договір з компанією "Укррослізинг". Вона мала поставити 100 вагонів для потреб метро. Попереднє керівництво підписало з компанією додаткові угоди, що призвело до зростання заборгованості. Сума позовної заяви сягнула 1 959 466 447,88 грн.