Форвард Атлетіко Фернандо Торрес отримав серйозну травму голови в матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії проти Депортіво (1:1).

На 85-й хвилині матчу Торрес виносив м'яч головою біля своєї штрафної, після чого в нього врізався півзахисник Депортіво Алекс Бергантіньос. Фернандо вдарився головою об газон і моментально втратив свідомість. Лікарі клубу надавали допомогу нападнику протягом декількох хвилин, після чого футболіста винесли з поля на ношах.

На щастя, в підтрибунному приміщенні гравець прийшов в себе і пізніше був доставлений в лікарню, де і провів всю ніч. У іспанця діагностували черепно-мозкову травму.

У своєму офіційному твіттері Торрес вже навіть встиг подякувати вболівальникам за підтримку:

"Спасибі всім за турботу і слова підтримки. Я відбувся переляком. Сподіваюся дуже скоро повернутися в команду" - написав форвард.