Дизайнери представили новий безпілотний гоночний автомобіль, який має оригінальний вигляд. Вони братимуть участь у гонках Roborace, де змагатимуться лише безпілотні боліди.

Безпілотні гоночні автомобілі мають дуже гарну аеродинаміку. Адже не потрібно виділяти місце для кокпіту пілота. Це дозволило дизайнерам більш творчо та ефективно підійти до розробки автомобіля. До цього залучили фахівця Даніела Саймона, який створював фантастичний транспорт для фільму "Трон: Спадщина".

Перші змагання з робо-гонок планують провести в кінці цього або на початку наступного року. В змаганнях, за задумом організаторів , братимуть участь автомобілі з однаковим дизайном і технічними характеристиками з 10 команд, яка може виставити два боліди. Це зробили для того, аби всі учасники були в однакових умовах.

Читайте також: Японський архітектор створив поїзд-невидимку (фото)

  • До керування боліда людина не матиме жодного відношення. Все робитимуть програми. Найефективніший алгоритм і приведе команду до перемоги. Також організатори хочуть, аби до змагань приєднались світові автовиробники. Адже у них також є досвід створення систем автономного керування транспортними засобами.

Під час конструювання не використовували традиційні антикрило, спліттери та спойлери. Але автомобіль зберіг хорошу притискну силу і здатність витримувати значні перевантаження. Боліди зможуть розганятися до 300 км/год.