У футбольних правилах чергові зміни. Міжнародна рада футбольних асоціацій IFAB заборонила гравцям міняти рух під час пробиття пенальті, а арбітри тепер можуть карати за це футболістів.

Як повідомив журналіст Times Генрі Вінтер у Twitter, IFAB вимагає, щоб судді матчів роздавали картки футболістам, які міняють ритм бігу при ударі. Крім того, за такі порушення 11-метровий удар можуть не зарахувати без права на повторний удар.

"Роналду, Мессі та інші футболісти, які полюбляють міняти ритм бігу під час пенальті, будуть обурені. Їхні викрутаси тепер не пройдуть", - заявив Генрі Вінтер.

Також відомо, що відсьогодні арбітри зможуть вилучати футболістів ще до матчу, але з правом на заміну. Червоні картки бачитимуть перед собою ті гравці, які провокують бійки та конфлікти до початку поєдинку.

Читайте також: Ярмоленко за бійку дискваліфікували на 3 матчі

Популярні новини зараз
Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні Чоловіків 45+ – у штурмовики: адвокат пояснив важливе правило мобілізації в Україні Лічені дні, щоб "врятувати" виплати: що треба терміново зробити пенсіонерам
Показати ще

Нагадаємо, раніше IFAB, яка регулярно вносить у футбольні правила корективи, запропонувала вилучати футболістів на кілька хвилин, демонструючи їм "зелену картку". Однак це нововведення ще не набуло сили.