Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір Taiwan Open, що проходив у Тайбеї. У фінальному матчі 22-річна спортсменка впевнено здолала китаянку Пен Шуай.

Світоліна витратила трохи більше години, щоб перемогти Шуай з рахунком 6:3, 6:2. Українка відзначилась шістьма ейсами, а її суперниця жодного разу не подала на виліт.

Читайте також: Світоліна в обнімку з подушкою попрощалася з Мельбурном (фото)

"Дякую, цей тиждень був неперевершеним. Планую повернутися сюди наступного року і захистити свій титул", - прокоментувала успіх тенісистка.

Зазначимо, що по ходу турніру у Тайвані Світоліна, яка займає рекордну для України 13-у сходинку у світовому рейтингу, не зустрічала суперниць свого рівня. Цей трофей став п'ятим в її кар'єрі. За перемогу на Taiwan Open українка отримала 43 тисячі доларів.

Популярні новини зараз
Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету МОН міняє правила вступу до вузів Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у півфіналі Taiwan Open Світоліна обіграла тенісистку з Люксембургу Менді Мінеллу.