У четвер, 16 лютого, на українців чекає порівняно тепла погода.

Про це повідомив портал "gismeteo".

Читайте також: Корисні властивості талої води

Так, невеликий сніг пройде лише у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Вінницькій і Луганській областях. На решті території країни опадів спостерігатися не буде.

Температура повітря вдень складе 6...1 градус з позначкою "мінус", вночі 16...4 градуси морозу.

Популярні новини зараз
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

На півдні і заході країни потеплішає.

У південних регіонах температура повітря буде коливатися від 1 до 2 градусів тепла. На Закарпатті повітря прогріється до 7 градусів з позначкою "плюс".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Державна служба України з надзвичайних ситуацій попередила про ожеледицю на дорогах.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ