Американський новинний телеканал CNN створив підрозділ дронів, який відповідатиме за збір новин і повітряну зйомку з місця подій, повідомляє Aviation Week.

Відеозаписи, зроблені підрозділом безпілотників, будуть монтуватися в випуски новин самого CNN, а також в новинні випуски компаній Turner Broadcasting System і Time Warner.

У новому підрозділі CNN будуть як прив'язні безпілотники, пов'язані тросом або кабелем з пультом оператора, та і вільно літаючі апарати. Розробляє дронів для підрозділу Дослідницький технологічний інститут Джорджії.

Дані про польоти безпілотників підрозділу CNN будуть передаватися Федеральному управлінню цивільної авіації США, яке збирає відомості про можливе безпечне використання цивільних безпілотників в повітряному просторі країни.

У даний час CNN проводить випробування кількох типів безпілотників.

Телеканал уже й раніше використовував дронів для зйомки повені в Луїзіані, забруднення води в річці Флінт в штаті Мічиган, укладення угоди за проектом бюджету на 2016 фінансовий рік між республіканцями і демократами, великих руйнувань в сирійському Алеппо і наслідків землетрусу в Непалі.