За останні кілька діб українськими силовиками помічено зниження кількості обстрілів їх позицій російсько-терористичними військами. Так за минулу добу вороги лише 17 разів порушували режим тиші. Найбільша їх активність була у Донецькому напрямку.

"З артилерійських систем та мінометів о 20.15 обстріляли територію біля Шахти Дутовка. Через десять хвилин зафіксовано обстріли Авдіївки з мінометів та артилерії. Зі стрілецької зброї намагалися спровокувати бій в районі Дослідного та Пісків. Те ж стрілецьке оснащення використали для обстрілювання Ленінського та Майорського. Не було обстрілів лише на Маріупольському напрямку", - повідомляють у прес-центрі штабу АТО.

Також сепаратисти продовжують активно зміцнювати свої позиції на українській території та поповнювати військові запаси.

"Впродовж доби зафіксовано перекидання ротної тактичної групи – 7 танків, 11 ББМ, та 2 мінометних батарей в район населеного пункту Станиця Луганська. Рота бойовиків пересікла річку Північний Донець та зайняла позиції на території підконтрольній українським військам. Раніше на цьому участку ворог вже неодноразово здійснював провокаційні обстріли. Продовжується перекидання військовго підкріплення в напрямку Первомайсько-Лисичанському. Так в районі Стаханова за минулу добу прибуло щонайменше 24 одиниці транспорту, це в основному армійські вантажівки і кілька автобусів з живою силою. В районі Луганського перекинуто 2 танка і 4 ББМ. Поповнення йдуть і в Горлівсько-Єнакієвському напрямку. Там за минулу добу прибуло по 15 одиниць транспорту та бойової техніки. В Донецькому регіоні спостерігається створення ворогом цілого ряду мобільних вогняних об"єднань "переднього краю" для підтримки своїх тактичних груп", - повідомляє Дмитро Тимчук, координатор групи "Інформаційний спротив".