Служба безпеки попередила, що терористи готують провокації на п'ятницю, щоб відновити повномасштабні бойові дії.

Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці Facebook.

"20 березня у Донецьку має бути проведена спеціальна операція "Муравейник" ("Мурашник" – ред.), спрямована на порушення Мінських домовленостей. Про це, зокрема, стверджують джерела СБУ у керівництві так званої "ДНР", - повідомив Лубківський.

Читайте також у розділі "Новини регіонів": Бойовики не випустили жінок з дітьми з Луганська

Спецслужби володіють інформацією, що ряд диверсій готується безпосередньо у Донецьку і Луганську. Криваві події мають одразу підхопити пропагандистські ЗМІ Росії та сепаратистів, щоб звинуватити у всьому українську владу. За задумом російських спецслужб, далі підуть провокації і розхитування ситуації у великих українських містах на сході.

Популярні новини зараз

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Показати ще

"Саме спровокована ситуація має стати відправною точкою для відновлення сепаратистами в односторонньому порядку бойових дій", - попередив Лубківський.

Радник голови СБУ наголосив, що такі дії спрямовані і на те, щоб придушити невдоволення жителів окупованих міст, які почали скаржитися на бідність та рейдерство загарбників.

Лубківський розповів, що СБУ порушила справи проти усіх "героїв" самопроголошених республік, які є звичайними бандитами.

"Вони очолюють тіньові схеми відмивання грошей, рейдерства і мародерства (Шубін – т.зв. міністр юстиції), відповідають за "роботу з валютою, золотом, контролем за транспортними потоками" (Пеннер), займаються промиванням мізків сепаратистсько-російським лайном (Мірошник) та інші", - завершив Лубківський.