Терористи захопили приміщення "Укренерго"

поділитись
Компанія "Укренерго" повідомила, що терористи захопили приміщення енергосистеми в Горлівці.

Компанія "Укренерго" повідомила, що терористи захопили приміщення енергосистеми в Горлівці. Про це повідомляє "LB.ua" з посиланням на "Українські новини".

"Група озброєних осіб на чолі з керівником підприємства електромереж, створеного владою так званої ДНР, захопила приміщення Донбаської енергосистеми НЕК "Укренерго", яке знаходиться в Горлівці. За неофіційною інформацією, ця акція здійснена на виконання розпорядження керівництва окупаційної влади про націоналізацію об'єктів енергетики, що належать Україні", - повідомили в "Укренерго".

Також повідомляється, що озброєні бойовики не дозволяють працювати робітникам в захопленому приміщенні.

"Технічний персонал середньої ланки змушують писати заяви про перехід в штат створеного сепаратистами підприємства електромереж і виконувати вказівки його керівництва. Такі незаконні дії є грубим порушенням Мінських угод, законодавства України та прав її громадян", - заявили в Національній енергетичній компанії.

В "Укренерго" заявили, що відлучення від роботи висококваліфікованого персоналу, що займався управлінням енергомагістралями та диспетчеризацією енергомереж, загрожує стабільній роботі енергомереж України і в першу чергу – на окупованих її частинах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бойовики, Донбас, електроенергія, ЛЕП
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Нарешті прийде потепління та довгоочікувана весна
0
0
10:14 24.03.2018
Почніть вихідні з актуальних новин
0
0
09:42 24.03.2018