Губернатор Луганської області Геннадій Москаль повідомив 8 березня про знищення 8 православних церков українського патріархату на тимчасово окупованій території. Церкви знаходились переважно у житлових кварталах, бойовики також понищили церковне майно".

"У більшості церков вибиті вікна, понівечені осколками фасади та покрівлі. Деякі з них сильно пошкодженні внаслідок прямих влучань артилерійських та реактивних снарядів. Окрім ікон та вівтарів бандити понищили церковне майно, яке використовуєть для богослужінь", - ідеться у повідомленні на сайті Москаля.

Значних пошкоджень зазнали Свято-Іллінський храм у Лисичанську, Храм на честь трьох святителів та Свято-Миколаївський храм у Попасній, Свято-Миколаївський храм у селищі Голубовське та храм у селищі Троїцькому Попаснянського району. Руйнувань також зазнали Каплиця на честь Святого Пантелеймона в Тошківці і Свято-Покровський храм у Трьохізбенці.

Найбільших ушкоджень зазнав Свято-Троїцький храм у Троїцькому Попаснянського району, внаслідок прямих влучень реактивних снарядів тут пробито стелю, зруйновано вівтар, знищені ікони.