Тренер англійського клубу "Лестер Сіті" Клаудіо Раньєрі прокоментував той факт, що його головний нападник Джеймі Варді регулярно п'є портвейн. За словами італійського спеціаліста, пияцтво не заважає нападнику збірної Англії перебувати у чудовій формі.

"Варді п'є портвейн? Чому ж він не забив Порту?", - пожартував Раньєрі на прес-конференції, повідомляє ESPN.

Він додав, що у "Лестері" працюють провідні дієтологи, але Варді сам здатен вирішувати, що споживати у вільний час.

Нещодавно стало відомо, що 29-річний футболіст перед кожним матчем звечора випиває портвейн. Ранок він розпочинає банкою енергетика, а впродовж дня випиває ще дві, а також подвійний еспресо. Така дієта допомогла Варді забити у минулому сезоні 26 голів та зробити "Лестер" чемпіоном.

Портал "Знай.ua" писав про скандал в англійському футболі. Деякі гравці мали справу із букмекерами, а їх прикривав відомий тренер Гаррі Реднапп.

Популярні новини зараз
Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Показати ще