"Гігафабрика", як її називають в "Tesla Motors", вже працює кілька місяців, випускаючи батареї для електрокарів, однак її офіційне урочисте відкриття відбудеться лише за два місяці – 29-го липня.

Кілька великих видань одночасно підтвердили дату відкриття заводу 29-го липня. Поки компанія розіслала лише VIP-запрошення для спеціальних персон, та тим, хто виграв запрошення на церемонію відкриття за участь у програмі Tesla Model S. Журналістів поки не запросили, тому постає питання, чи будуть вони взагалі присутні на заході. Але тут можна провести аналогію з презентацією Model 3, коли покупці були запрошені раніше за представників ЗМІ.

Читайте також: Український електромобіль зможуть собі дозволити тільки мільйонери

Поки в "Тесла" не проводили жодних екскурсій для ЗМІ по заводу, втім нещодавно автовиробник запросив журналістів для детального огляду прототипу бюджетного електромобіля Model 3 і тут можна чекати аналогічного сценарію розвитку подій.

Варто відмітити, що "Gigafactory" є ключовим елементом проникнення електрокарів в нижчий ціновий сегмент ринку. Станом на сьогодні завод працює на 12,5% своєї потужності. Досягнути максимального показника в компанії планують до 2020 року.

Популярні новини зараз

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще