Позафракційний депутат Микола Томенко в кулуарах парламенту розповів, чому ніхто не обговорює розвал парламентської коаліції. Він упевнений, що жодна з фракцій не хоче дострокових виборів.

"Більшість депутатів не хоче йти на вибори. Виходить, що будемо вважати, що вона є і шукаємо варіант, як її оновити для того, щоб не піти на дострокові вибори. Приблизно зараз такий елемент гри", - розповів нардеп, повідомляє 112-Україна.

Політик уточнив, що це питання є центром політичної риторики лідера фракції "Батьківшіна" Юлія Тимошенко, тому що тільки їй вигідні зараз вибори в Раду. Томенко уточнив, що в середовищі депутатів існує неформальна домовленість, що питання розвалу коаліції ніхто не обговорює.

Відомо, що фракція "Батьківщина" і "Самопоміч" вийшли з парламентської більшості після провалу голосування за відставку Кабміну. Ще раніше Радикальна партія вийшла з коаліції, але постійно з'являються повідомлення про її можливе повернення, але тільки на своїх умовах.

Микола Томенко: біографія, досьє та громадська діяльність політика

Читайте також: Сергій Лещенко звинуватив соратників Яценюка в махінаціях (фото)

Нагадаємо, що прес-секретать президента Святослав Цеголко розповів про можливі зміни уряду: технократичного на чолі з Наталією Яресько, політичного на чолі з Андрієм Садовим, і інший варіант - надання кандидатури депутатами Верховної Ради.