До сих пір точаться дискусії, чи є графіті і стріт-арти мистецтвом. Деякі дослідники сучасної культури називають його вуличним мистецтвом.

За легендою розписи на стінах будинків стали популярними після Другої світової війни, коли робочий Кілрой почав писати "Kilroy was here" на кожному ящику з бомбами, повідомляє bigpicture. Це дало поштовх вуличним художникам почати свою творчість. У фоторепортажі представлені 20 робіт, дивлячись на які складно провести межу між мистецтвом і хуліганством. Спочатку здається, що намальовано воно ідеально, а якщо вдуматися в сенс, то він злегка провокативний.

Зараз навіть є рейтинг вуличних художників, який залежить від вартості його роботи. На першому місці стоїть Бенксі з картини "Keep It Spotless", яку продали за 1,8 мільйона доларів. На другому місці йде Чаз Бохоркез, якого по праву називають "ветераном" стріт-арту. У 1969 році він приєднався до художньої школи Cal Arts School і почав вивчати каліграфію з майстром Юн Чун Чан.

Читайте також: В Австралії намалювали гігантський мурал голою Кардашьян (фото)

Нагадаємо, що іспанський художник Liqen створить в Києві новий мурал на 18-поверховому будинку.

Популярні новини зараз
Ніколи не робіть пікірування для цих культур: секрети дачника, які збережуть урожай Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи"
Показати ще