У сінгапурському океанаріумі Underwater World скат ужалив в груди працівника, що готував морських тварин до транспрортування в ынший океанаріум.
"Постраждалий, 62-річний Філіп Чан, був одним з десяти працівників. що доглядали за тваринами", - повідомляє сайт Сегодня.ua.

На місце події прибула карета швидкої допомоги. Непритомному Чану була проведена серцево-легенева реанімація, потерпілий помер в лікарні.

Underwater World був найбільшим океанаріумом в Азії, в ньому розміщувався 83-метровий підводний тунель, що дозволяв дивитись на риби, що пропливали над головами відвідувачів.

Після інциденту океанаріум закрили.

Як повідомляв раніше сайт "Знай.ua", вчені виявили свідомість у гигантських скатів.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитись без води та каналізації: у зоні ризику всі великі міста Черги на АЗС і порожні баки: водіїв готують до дефіциту пального - які причини ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати понад 10 тисяч гривень
Показати ще