Головний тренер англійського "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола знову проігнорував півзахисника Олександра Зінченка. На гостьовий матч проти "Сток Сіті" українець не потрапив навіть у заявку.

Перед початком сезону Гвардіола розсипався у компліментах на адресу Зінченка та регулярно випускав його на контрольні матчі. Однак в офіційних іграх 19-річний футболіст не потрапляє навіть на лаву запасних.

Одразу після підписання контракту британські газети писали, що Гвардіола відправить Зінченка набиратися досвіду у Нідерланди. ПСВ з Ейндговену готовий орендувати гравця збірної України.

Зазначимо, що важку долю розділяє із Зінченком основний голкіпер збірної Англії Джо Харт. Іспанський тренер "Сіті" не довіряє одному з найкращих воротарів сучасності і ставить на його місце немолодого Віллі Кабальєро.

Портал "Знай" писав, що Зінченко дуже швидко став душею компанії у "Манчестер Сіті". Він обіграв у FIFA 16 Рахіма Стерлінга та змусив його бігати, наче пса.

Популярні новини зараз
Квітневий перерахунок пенсій порадує не всіх: від чого залежить розмір підвищення Розшук ТЦК зникає автоматично: адвокатка дала пояснення та застерегла від помилок "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще