Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью розважив журналістів на прес-конференції перед матчем з "Лестером". "Особливий" намагався вбити муху, але програв їй боротьбу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПортугальцю поставили запитання, але він попросив зачекати, доки не приб'є муху. Ударивши рукою, він сказав комасі: "До побачення!", але потім здивовано вимовив: "Ні?".
Матч "Манчестер Юнайтед" – "Лестер Сіті" відбудеться сьогодні о 14:30. Попередні три гри "Червоні Дияволи" програли.
Портал "Знай.ua" писав, як Моурінью оцінив пікантні форми Дженніфер Еністон та назвав Бреда Пітта ідіотом.
It's Jose Mourinho vs a fly in an epic encounter. (Which Mourinho loses, surprisingly) pic.twitter.com/s68lQ00f8m
Популярні новини зараз— BBC Red Wednesday (@BBCRedWednesday) 23 вересня 2016 р.ТЦК запровадить електронну мобілізацію: як вручатимуть повістки Школи перейдуть на нову систему навчання: до яких змін готуватись дітям Збіднілих пенсіонерів обкладуть штрафами: у кого заберуть до 50% пенсії Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередилиПоказати ще