Вчора, мешканці Києва зібрались на масштабний сніговий бій. Триста школярів, студентів та просто охочих закидали одне-одного сніговими снарядами

На подію запрошували організатори через соціальні мережі, зокрема, через спільноту Вконтакте. Молодь прийшла у вихідний до Маріїнського парку, що біля Верховної Ради, щоб поспілкуватись із друзями, подихати свіжим повітрям та покататись на санчатах.

"Це ж краще, ніж сидіти коло комп'ютера, у соцмережах усіляких. Корисніше", - розповіла одна із учасниць.

Читайте також: Харків'яни викликали поліцію через снігову битву студентів (відео)

За інформацією "снігових бійців", найкраще ліпити сніжки без рукавичок. Тоді вони швидко набувають потрібної форми, гарно тримаються і швидко розпадаються при ударі, тобто не травмують людей. Хоча, звісно, таким чином швидко замерзають руки.

Популярні новини зараз
Важливий строки для пенсіонерів: якщо не встигнути за 10 днів – будуть наслідки Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують Нові правила для учнів: хто контролюватиме відвідування в школі
Показати ще

Розповідають, що поліція нікого не затримала, а навіть взяла участь у веселому процесі. Бій тривав близько двох годин та обійшовся без жертв та втрат серед бійців.

Нагадаємо, на початку грудня подібний захід відбувся у Харкові. Однак місцеві мешканці сприйняли снігове протистояння студентів за справжню бійку та викликали поліцію. Патрульні прибули на місце близько другої ночі і зустріли мирну картину. Заявник слухавку не брав.