Тривалий сон у два рази збільшує ризик серцевих захворювань

поділитись
Надлишок сну може бути не менш небезпечний для серця, ніж хронічне недосипання. Цьому ризику жінки більш схильні до, ніж чоловіки

Надлишок сну не тільки не відновлює організм, але стає шкідливим для здоров'я. Через це в два рази зростає ризик захворювання серцево-судинними захворюваннями.

Про це свідчать дані дослідження вчених з Норвезького університету науки і технології. Медики зазначають, що надлишок сну може бути не менш небезпечний для серця, ніж хронічне недосипання. Цікаво те, що на здоров'я серцевого м'яза чоловік і жінок це впливає по-різному.

Читайте також: Яка поза для сну збереже красу

Вчені провели великомасштабні і багаторічні статистичні дослідження. У них взяли участь близько 400 тисяч дорослих. Дослідження тривало 13 років. За цей період від серцево-судинних захворювань померли 711 учасників. На підставі цього вчені встановили, що ризик розвитку серцево-судинних захворювань був удвічі вище у тих, хто спав менше чотирьох годин на добу, в порівнянні з учасниками, які проводили в ліжку від чотирьох до восьми годин.

Ті ж, хто спав більше восьми годин на добу, мали підвищений на 28% ризик розвитку хвороб серця. Крім того, цей показник у жінок ризик виявився вище, ніж у чоловіків.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вплив сну на організм, користь сну
Канал попався на фільмах із забороненими артистами
0
0
00:44 27.04.2018
В багатьох аспектах не зробили того, що потрібно було зробити
0
0
22:25 26.04.2018
Найбільш затребувані в Україні таблетки від кашлю будуть доступні тільки в Узбекистані
0
0
21:52 26.04.2018