У Києві протягом минулого року кількість хворих на туберкульоз дітей сягнула критичної позначки – щонайменше 40% пацієнтів поставили подібний діагноз. Відповідні дані оприлюднив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Про це повідомляє "44.ua".

Посилаючись на інформацію від медичних установ, він зазначив, що рівень захворюваності значно перевищує показники 2015 року. Якщо тоді у 21 дитини знайшли симптоми туберкульозу, то минулого року таких виявилося 29 осіб. Така ситуація була цілком прогнозована, адже статистика свідчить про зростання кількості подібних пацієнтів на 71%, хоча раніше – не перевищувала 39%.

Читайте також: У працівниці шкільної їдальні діагностували туберкульоз

Серед пацієнтів також часто трапляються люди, які з певних причин не працюють, зокрема пенсіонери (13,1%), а також безхатьки (9,9%).

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"
Показати ще

Загальна кількість киян, котрі з початку цього року звернулися по допомогу до медиків, збільшилася на 1634 особи, серед яких 11 підлітків та 18 малолітніх дітей.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у працівниці одеської їдальні, яка розташована при навчальному закладі, виявили туберкульоз. Керівництво прийняло рішення тимчасово закрити школу поки не проведуть необхідні обстеження та профілактику у приміщеннях.