Новий фільм "Спектр" буде частково зніматися в Мексиці. За сюжетом там відбувається замах на чиновника.

Хакери змогли розкрити студійне листування і з'ясували, що творці фільму можуть отримати від $14 до 20 млн. Це буде повернення податків за зйомки в Мексиці від місцевої влади, але за умов дотримання певних домовленостей, пише Okino.

Влада Мексики пропонує знімальній групі переписати сценарій фільму і внести деякі зміни в акторський склад. На роль Естрелли, жінки, в готельному номері якої опиняється Бонд під час виконання мексиканської місії, необхідно взяти відому мексиканську актрису. Дівчина-кілер Скьярра, за якою женеться Бонд, навпаки,не може бути мексиканкою. Місцева влада хоче замінити чиновник, на якого здійснюється замах, має бути будь-яким послом, а не мексиканцем.

Мексиканські чиновники обов'язково хочуть, щоб у фільмі була показана сучасна архітектура міста Мехіко, а саме хмарочоси.

The Hollywood Reporter повідомив, що уряд країни просить продюсерів фільму обов'язково включити в стрічку мексиканських позитивних героїв і не згадувати про проблеми процвітання наркоторгівлі.

Популярні новини зараз

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Metro-Goldwyn-Mayer і Sony Pictures взяла час для роздумів над пропозицією, але все-таки дали позитивну відповідь. Ніяких офіційних роз'яснень з приводо цього не було.

Згодом стало відомо, що в стрічці зніметься мексиканська акторка Стефані Сигман та зіграє роль Естрелли. Саме про неї були згадки в листуванні.

5 листопада відбудеться прем'єра нового фільму про Джеймса Бонда "007: Спектр".