У міжнародному аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали громадянина Таджикистану, якого розшукує Інтерпол за тероризм. Про це повідомляє прес-служба Прикордонної служби України.

24-річний чоловік прибув до України авіарейсом із Туреччини. Його було затримано під час проходження митного контролю.

За попередніми даними встановлено, що, згідно з обліками Інтерполу, громадянин значиться в міжнародному розшуку з метою арешту, як учасник терористичного угрупування.

На нього чекає екстрадиція до Таджикистану, де його й судитимуть.

Як повідомляв портал "Знай", цієї ночі в Києві, дорожня камера на бульварі Тараса Шевченка зафіксувала аварію, в якій збили пішохода.

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще