У ці вихідні автобуси Києва працюватимуть за зміненими маршрутами

поділитись
У зв'язку з проведенням на Контрактовій площі фестивалю "У пошуках made in Ukraine", в роботу громадського транспорту внесуть певні зміни

23 та 24 квітня в столиці тимчасово змінять роботу автобусів маршруту №№62, 114, 115. Про це повідомило на офіційному сайті Комунальне підприємство "Київпастранс".

У зв'язку з проведенням на Контрактовій площі фестивалю "У пошуках made in Ukraine", в роботу громадського транспорту внесуть певні зміни.

Рух автобусів № 62 організують від Ботанічного саду до вулиці Сагайдачного по діючій схемі. Далі: вулиця Сагайдачного - Контрактова площа - вулиця Костянтинівська – Контрактова площа (на подовженні вулиці Сковороди) – Контрактова площа (діюча кінцева зупинка) – Контрактова площа (на подовженні вулиці Сковороди) – вулиця Костянтинівська – Контрактова площа – вулиця Сагайдачного та далі за діючим маршрутом.

Рух автобусів №114 організують від вулиці Милославська до Контрактової площі за діючим маршрутом, далі Контрактова площа (на подовженні вулиці Сковороди) – вулиця Костянтинівська – Контрактова площа – вулиця Сагайдачного та далі за діючим маршрутом.

Читайте також: У київських маршрутках стали частіше красти

Рух автобусів маршруту №115 організують від Контрактової площі в напрямку Дарницького вокзалу по трасі: Контрактова площа – Контрактова площа (на подовженні вулиці Сковороди) – вулиця Костянтинівська – Контрактова площа – вулиця Сагайдачного та далі за існуючим маршрутом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
автобус, зміна маршруту, Київ, контрактова
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018
Невідомий з вибухонебезпечними речовинами прямував до центру Києва
0
0
13:31 22.03.2018