Погоджувальна комісія Харківського міськвиконкому сьогодні, 6 березня, виступила проти проведення кількома громадськими організаціями ходи по вул. Сумській, присвяченого 201-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Про це повідомив сайт міськради.

"Члени комісії розглянули заявку громадських організацій "Громадська варта ", Євромайдан-Харків, Автомайдан-Харків, "Правий сектор", ультрас ФК "Металіст" про проведення 9 березня з 12:00 мітингу біля пам'ятника Тарасу Шевченку, а з 13:30 - ходи до площі Конституції ", - повідомляється на сайті міськради.

Ігор Терехов, заступник харківського міського голови, повідомив про спроби міліції відмовити керівників громадських організацій від проведення ходи через загрозу терактів, але не всі з них почули аргументи правоохоронців.

"Ми вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в місті у зв'язку з тим, що стався ще один теракт, коли був підірваний автомобіль. Ми будемо звертатися до суду, щоб обмежити цей захід. Ми хочемо, щоб у Харкові був мир і спокій, і не можемо допустити нових людських жертв і терористичних актів", - зазначив Терехов.

Заступник голови міста Харкова повідомив, що в разі заборони судом проведення ходи та ігнорування ініціаторами цього рішення, міська влада і правоохоронці зроблять все можливе, щоб убезпечити людей.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Нагадаємо, 22 лютого на пр. Маршала Жукова, недалеко від Палацу спорту, після мітингу активістів Євромайдан стався вибух. В результаті дві людини загинули, 11 постраждали, з них двоє померли в лікарні. Прокуратура кваліфікувала дану подію як теракт.