У Facebook з'явилась нова функція спеціально для киян. Нова програма допоможе оплатити комуналку через соціальну мережу.

Про це повідомляє "Сегодня".

Київська міська адміністрація презентувала нову функцію, а саме чат-бот, який допоможе громадянам в оплаті послуг ЖКГ.

Програма являє собою віртуального співбесідника, який реагує на ключові слова та імітує спілкування для покращення сприйняття нової інформації та швидкого виконання необхідної послуги.

Для того, щоб здійснити оплату через соцмережу, необхідно при авторизації у Facebook слід сфотографувати QR-код що розміщений на квитанції та ввести платіжний ID-код.

Популярні новини зараз
Почалися масові чистки від ухилянтів: кого виженуть незабаром НБУ зняв обмеження: на які картки можна переказувати гроші без лімітів Мобілізація до 25 років: кого примусово заберуть ТЦК навіть без контракту Держава прирекла на пожиттєву працю: жінкам відсунули пенсію
Показати ще

По одному профілю в Facebook можна з'єднати кілька об'єктів та частково або повністю оплатити за комунальні послуги.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", з січня місяця 2017 року "Укрпошта"припинила прийом платежів за комунальні послуги. Найдешевшою і найбільш доступною альтернативою плати за комунальні послуги лишається "Ощадбанк". У його відділеннях можна внести кошти через касу або через термінал. Однак це буде на 3 грн дорожче, ніж на пошті.