З півострова можна телефонувати на українські мобільні телефони. Дзвінки на міські номери залишаються недоступними.

З Криму знову можна дзвонити на номери українських мобільних операторів. Порядок набору лищився такий же – звичайний код оператора+номер телефону - пише Крим.Реаліі.

На міські номери дзвінки недоступні. Пошкоджено з'єднання. Зі стаціонарного жителі Криму телефонують у Росію через код 007. Так само, як телефонують до РФ із України.

Раніше телефонувати можна було лише по території Криму. Жителі опинилися відрізаними від родичів, які проживають на материковій частині України. Особливо хвилюються люди похилого віку, для яких не доступні скайп та електронна пошта.

Зв'язок "Укртелекому" зник в Криму ще 10 лютого. Тоді говорили про механічний розрив оптико-волоконного кабелю, що з'єднував Крим з материковою Україною та про захоплення сімферопольського офісу компанії. "Влада" Криму спростовувала свою причетність до відключення.

Популярні новини зараз

Тисяча порушень в день: у Києві запрацювала камера автофіксації з новою функцією

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Показати ще

11 лютого кримська "Держрада"націоналізувала кримське відділення "Укртелекому". Наприкінці лютого компанія "Укртелеком" повідомила, що буде захищати своє майно в Криму в міжнародних судах.