У Києві невідомі вкрали з автомобіля 320 тисяч гривень.

Про це повідомляє портал DTP.KIEV.UA у Facebook.

Зазначається, що інцидент трапився у Голосіївському районі міста на Столичному шосе, 104.

Зловмисникам, щоб дістати гроші, довелося розбити вікно машини. Крім того, злочинці вкрали також і документи власника автомобіля.

Нагадаємо, на одній із заправок Києва, грабіжники відібрали у чоловіка сумку, в якій було $350 тисяч. Після цього зловмисники втекли на автомобілі з місця злочину. Правоохоронці оголосили по Києву план-перехоплення. Поліція шукає зловмисників.

Популярні новини зараз
Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Навіть 200 мл води – і техніку розірве: як захистити квартиру без опалення під час морозів ТЕЦ майже знищено: киянам варто готуватись до важких часів Правила працевлаштування у Польщі з березня змінюються: що потрібно знати українцям
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Волноваському районі Донецької області військовий автомобіль ЗІЛ-131 смерть збив місцеву мешканку.