Кілька сотень киян зібралися під офісом банку "Хрещатик" на вулиці Хрещатик в Києві з вимогою повернути їм заощадження, а також заробітні плати, нараховані на емітовані банком зарплатні картки.

З 1 квітня банк встановив обмеження на видачу готівки до 2600 грн на руки на добу через банкомат. Обмеження було пов'язано з "тимчасової технічною проблемою". Також банк продовжив введені раніше обмеження на безготівкові перекази з метою "безпеки клієнтів".

Як передає "Країна" на центральній вулиці міста люди вишикувалися в чергу, сподіваючись потрапити в операційний зал банку.

Серед тих. хто зібрався під банком, багато пенсіонерів, які розраховують отримати пенсію. "Ми стоїмо за своєю пенсією, пенсію ж нам повинні виплатити. Стоїмо, хочемо отримати свої крихти. Будемо стояти, поки не отримаємо ", - поділився своїми намірами пенсіонер в черзі.

Черга постійно збільшується, люди прибувають, але поводяться мирно, протестних настроїв чи агресивної налаштованості поки не спостерігається. Люди можуть спокійно входити і виходити з банку. В основному їх метою є отримання готівки. Інших операцій відділення банку практично не проводить.

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

"Ми поки не готові офіційно коментувати ситуацію. Більш того, це прерогатива глави правління банку. Давайте трохи почекаємо ", - прокоментувала ситуацію прес-секретар "Хрещатика"Тетяна Ярошенко.

Читайте також: Глава НБУ виплатила борги втікачів корупціонерів - Дубинський

"Країна" запевняє, в банківських колах говорять, що у "Хрещатика" дійсно великі проблеми і найближчим часом можливе оголошення банку неплатоспроможним, що спричинить за собою заморожування всіх операцій і блокування грошей на рахунках.