У зв'язку з проведенням велопараду, який відбудеться у рамках святкування Дня Києва, у столиці обмежать рух по 7 центральних вулицях. Захід відбудеться завтра, 28 травня, з 11 до 16 години.

Портал "Українські новини" повідомив, що рух обмежать за маршрутом: Європейська площа - вулиця Хрещатик - вулиця Велика Васильківська - площа Льва Толстого - вулиця Велика Васильківська - вулиця Загородня - вулиця Антоновича - Либідська площа - вулиця Велика Васильківська - площа Льва Толстого - вулиця Велика Васильківська - вулиця Хрещатик - Майдан Незалежності - вулиця Хрещатик - Європейська площа.

Під час проведення Міжнародної гонки "Horizon Park Racе " рух обмежать за маршрутом: вулиця Хрещатик - вулиця Велика Васильківська - площа Льва Толстого - вулиця Велика Васильківська - вулиця Загородня - вулиця Антоновича - Либідська площа - вулиця Велика Васильківська - площа Льва Толстого - вулиця Велика Васильківська - вулиця Хрещатик - Майдан Незалежності - вулиця Хрещатик - Європейська площа - вулиця Хрещатик - Майдан Незалежності - вулиця Хрещатик.

У неділю, 29 травня з 8 до 13 години під час Міжнародної гонки "Horizon Park Classic" обмежать рух: вулиця Грінченка - вулиця Кіровоградська - проспект Лобановського - вулиця Головко - вулиця Солом'янська - вулиця Протасів Яр.

28 травня з 23 години до 6 ранку частково обмежать рух на Володимирському проїзді від перехрестя з вулицею Велика Житомирська до перехрестя з вулицею Мала Житомирська.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Читайте також: Столичні автобуси змінять маршрути

29 травня з 9 до 13 години під час благодійного легкоатлетичного "Пробігу під каштанами" обмежать рух за маршрутом: Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа – вулиця Володимирська – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Хрещатик – розворот біля майдану Незалежності та у зворотному напрямку.