Президент Першої київської асоціації зрідженого газу Олександр Приступов заявив, що в Києві знаходиться до 200 нелегальних автозаправок. Це виявилося наслідком того, що газові модулі доступні і їх встановити може хто завгодно.

"Насправді навести порядок на цьому ринку досить просто. Об'єктивно я стежу за ситуацією і можу сказати, що цим ніхто не займається. Створюється видимість якоїсь боротьби, видимість чогось, але насправді йде перерозподіл ринку і його монополізація" , - говорить він в інтерв'ю newsradio.

У той же час американська компанія "Shell" стверджує, що таких заправок по Києву до 500. Експерт уточнює, що багато таких заправок встановлені в близькості до житлових будинків, що несе негативні наслідки. Експерт уточнив, що ще з 2008 року місто мало розробити правила установки і розміщення газозаправних модулів на території міста Києва. Він констатує, що за 6 років ситуація не просунулася і столичні чиновники не досягли успіху в боротьбі з нелегальним заправками. Другим проблемним моментом є те, що на нелегальних заправках може бути паливо поганої якості.

"Думаю, що рядового водія це найменше хвилює. Є вимоги законодавства до роздрібної точки торгівлі. Перш за все, повинен бути куточок споживача. Там повинен відображатися певний перелік документів", - стверджує Приступов.

Читайте також: Під Києвом вибухнула Трипільська ГЕС

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко заявив, що в місті демонтували більше 50 незаконних заправок.