Столичні маркетологи вигадали новий тренд, який неабияк повеселив киян. Замість того, щоб продавати звичайні дрова, вони розробили новий стратегічний хід – дрова "от кутюр". Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав мешканець столиці,Єгор Василенко.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"У Києві продають дизайнерські дрова. Дизайнерські. Дрова", - прокоментував фото він.
Читайте також: Картини відомих художників перетворилися в рекламні плакати
Відповідний запис про цікавий різновид деревини розміщений просто на ціннику товару. Проте , поки не зрозуміло, чи допоміг такий жест винахідникам у заробітку грошей.
Нагадаємо, київський метрополітен очікують значні зміни, і деякі з них уже поступово впроваджуються. Так, через спекотну погоду в столиці останніми днями, у модернізованих вагонах на заводі змінили конструкцію. Проте, такі нововведення не спрацювали так, як того очікували розробники.