У Києві проведуть новий конкурс на посаду головного архітектора столиці

поділитись
Учасники першої конкурсної комісії займуться підготовкою нового конкурсу. Для кандидатів будуть прописані нові вимоги і зміниться спосіб їх оцінювання.

Конкурсна комісія з відбору кандидата на посаду директора департаменту містобудування та архітектури КМДА - головного архітектора Києва переформатувалася в робочу групу для підготовки нового конкурсу.

Про це повідомив керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко на своїй сторінці в Facebook, інформує "Знай".

Робоча група створить рекомендації для нової комісії і ініціюють поділ посад - головний урбаніст (заступник мера) і директор відповідного департаменту КМДА.

"На нас тепер спеціальні вимоги до кандидатів, ситуативні завдання, матриця оцінки для майбутніх конкурсантів", - пояснив Бондаренко.

"Новий конкурс можна буде оголосити не раніше червня-липня 2016 року, оскільки немає повного пакету нормативно-правових актів. Сам конкурс триватиме близько 2 місяців. Цей час необхідний максимально використовувати з користю", - додав керівник апарату КМДА.

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що проведення конкурсу на вакантну посаду має відбутися відповідно до нового Закону України "Про державну службу", який набрав чинності з 01 травня 2016 року.

Читайте також: За вихідні в Києві сталося 37 пограбувань

Відразу ж на початку травня влада Києва не могли почати конкурс, тому що не були відпрацьовані ще все механізми. Як пояснював 17 травня Володимир Бондаренко, тільки що заступник голови Нацдержслужби А.Заболотний повідомив, що процедура відбору громадськості для конкурсу на посаду категорії "Б" (заступник голови держадміністрацій, керівники структурних підрозділів міністерств та інших держорганів, а також їх заступники) буде юстована протягом декількох днів. "Без цього конкурс почати нереально", - сказав Бондаренко.

Нагадаємо, в наприкінці 2015 року було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного архітектора Києва. До складу комісії увійшли 20 представників КМДА, Мінрегіонбуду, Національної спілки архітекторів, Національної академії наук України, міжнародні експерти, а також представники громадськості.

Раніше в березні 2016 року, Віталій Кличко припинив роботу конкурсної комісії.

Анна Бондар в.о. головного архітектора на початку квітня на 5 днів пішла у відпустку, а на її місце був призначений Юрій Тацій. Незважаючи на те, що п'ять днів уже давно пройшло, Тацій продовжує керувати Департаментом містобудування та архітектури.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
головний архітектор, Київ, конкурс
На місце події викликали рятувальників
0
0
18:32 17.03.2018
Стихія створює їм проблеми
0
0
17:46 17.03.2018