У Києві невідомі вилили на газон біля житлового будинку неподалік від станції метро "Дарниця" близько 1,5 кг ртуті. Це сталося в неділю ввечері на вул. Дубового між будинками №45 та 47.

Радник голови КМДА з питань НС Роман Ткачук зазначив "Сегодня", що на місце події одразу виїхали оперативні служби. Вони зібрали близько 70 кг забрудненого ґрунту.

На асфальті були невеликі залишки ртуті - їх обробили хлорним залізом. Сьогодні вранці двір ще раз помили.

"Ми проведемо повторні заміри. Якщо знайдемо якісь перевищення або залишки ртуті, проведемо додаткову чистку", - заспокоїв Ткачук. Небезпеки для мешканців уже немає.

"Матеріали справи ми передали в міліцію, нехай вони з'ясовують, хто розлив ртуть".

Популярні новини зараз
Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки Правила та нюанси пенсії: як на старості отримувати 10 тисяч гривень при 25 років стажу В українських містах можуть оголосити евакуацію людей: до чого готуватися
Показати ще