У Києві та Київській області з'явився новий вид шахрайства. Зловмисники обдурювали літніх людей на тисячі, пропонуючи взяти ім участь у акції, щоб вигрти дешеву побутову техніку та знижки. Від нового шахрайства постраждало як мінімум десять чоловік, хоча у поліції впевнені, що багато хто просто бояться звертатися із заявою в поліцію.

Шахраї "працювали" біля великих супермаркетів: в людному місці кілька молодих людей рекламували "акцію", в якій нібито можна було виграти побутову техніку або інші дорогі товари, а також отримати великі знижки при купівлі товарів в магазинах. Для участі в акції, потрібно було підтвердити свою платоспроможність, розповідає "Сегодня".

"Аферисти вибирали добре одягнених пенсіонерів, яким пропонували взяти участь в акції, показували яскраві бланки і всілякі листівки. Далі в гру вступав підставний, який підходив, показував акції бланки, які нібито підтверджують його платоспроможність, і бурхливо радів" виграшу ". Після такого багато потенційних жертви погоджувалися брати участь в акції і в результаті виявлялися обдуреними шахраями на чималі суми грошей - 4-7 тис. грн ", - розповів. і.о. начальника поліції Київської області Дмитро Ценов.

"Після відходу від шахраїввиявлялось, що в конверті лежать видрукувані на кольоровому папері сувенірні гроші і рекламні листівки. Тобто конверт підмінювати", - продовжив Ценов.

Читайте також: У Києві без води залишаться три райони

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

В результаті роботи поліції були затримані четверо зловмисників (дві жінки і двоє чоловіків), їх передали столичним правоохоронцям. Підозрюваних перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Зараз триває досудове слідство. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі, але, швидше за все, вони відбудуться умовним терміном.